• Beste leden/vrijwilligers & ouder(s),

   

  Het kabinet is duidelijk geweest en heeft toestemming gegeven om vanaf 29 april weer te mogen trainen voor de jeugdleden t/m 18 jaar. Super nieuws, maar er zitten wel wat haken en ogen aan.  

  Er is een plan naar de gemeente gegaan en daar moeten wij als vereniging groen licht op krijgen. Zolang we dat nog niet hebben moet het sportcomplex gesloten blijven. Wij hopen daar volgende week een antwoord op te krijgen.  

  Inmiddels zijn we druk bezig om alles in te regelen, zodat er weer getraind kan worden als er groen licht komt. Dit vraagt om aanpassingsvermogen van een ieder. Helaas kunnen we jullie nog niet meer mededelen dan dit.  

  Wij houden jullie op de hoogte zodra we meer informatie hebben.

   

  Mvg, 

  Technisch Hart Sv Helios