• Hé toekomstige voetbaltopper - welkom bij SV Helios! Ben jij een jongen of meisje van 4 jaar of ouder? Kom dan bij ons voetballen!

    Onder begeleiding van gediplomeerde trainers leer je het spelletje voetbal kennen.

    We gaan spelenderwijs je voetbalskills ontwikkelen op jouw eigen tempo en niveau. Met een gezonde portie plezier trainen we samen naar een écht SV Helios voetbaldiploma toe. Omdat wij graag zoveel mogelijk mini's bij onze club willen verwelkomen, bieden wij onze trainingen gratis aan!!! 

    De Mini- trainingen zijn iedere woensdag van 15:00 - 16:00 uur en iedere zaterdag van 09:00 - 10:00 uur. Wij hopen natuurlijk dat alle ouders gezellig mee komen. Kunnen ze zien hoe jullie al voetballend motorische en sociale vaardigheden aanleren die je nodig hebt in je toekomstige (sport)leven. Misschien wel als basis van een glansrijke voetbalcarrière…Kachel, Koffie en Wifi aanwezig! 

    Iedere training  sluiten we in ons clubhuis af. Na het harde werken op het veld krijgen jullie een bakje fruit om de broodnodige energie weer aan te vullen. Ouders kunnen onder het genot van een bakje koffie nog even napraten over de training. 

    Kom jij ook bij ons voetballen? Superleuk! Stuur een mail naar voetbal@svhelios.nl en wij nemen contact met je op!